Narzędzia ułatwień dostępu
Zamknij
Większa czcionka
Większe odstępy między literami
Większe odstępy między wyrazami
Większa interlinia
Kontrast
Jasność
Nasycenie kolorów
Sepia
Odwróć kolory
Skala szarości
Wyróżnij linki
Wyróżnij nagłówki
Czcionka przyjazna dla dysklektyków
Wyłącz animacje
Ukryj zdjęcia
Zresetuj ustawienia

Wczesne wspomaganie rozwoju

Warunkiem organizowania zajęć wczesnego wspomagania rozwoju jest przedstawienie opinii Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej (PPP). Zajęcia organizowane są w wymiarze od 4 do 8 godzin w zależności od możliwości psychofizycznych i potrzeb dziecka.

Oferujemy wsparcie dla dziecka i jego rodziny. Zajęcia prowadzone przez specjalistów: psycholog, pedagog, rehabilitant, logopeda.

Zajęcia prowadzimy z wykorzystaniem nowoczesnych metod diagnozy i terapii dziecka niepełnosprawnego m.in. w sali rehabilitacyjnej, integracji sensorycznej, wspomagania mowy.

W zależności od indywidualnych potrzeb dziecka wykorzystujemy metody: W. Sherborne, M. Montessori, M. Ch. Knill, A. Tomatis, Kynoterapia, Makaton, EEG Biofeedback, terapia taktylna, elementy terapii behawioralnej, integracji sensorycznej, wspomaganie rozwoju mowy, rehabilitacja ruchowa, sala doświadczania świata.

Najważniejsze, aby Twoje dziecko jak najwcześniej otrzymało profesjonalne wsparcie w celu zapewnienia optymalnego i wszechstronnego rozwoju.